MÖBLER / Bord / Lampbord 5555094
nr 555 5094
Lampbord
intarsia & bronser, höjd: 76 dia 51
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 1 december 2008
kl 17:53:34
1.000 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr